Juny-juliol 2017

FESTIVAL DE PALAFOLLS “El misteri de la piràmide”

  • Data: Dissabte 3 de juny a les 19 hores
  • Lloc: Palauet

El proper dissabte 3 de juny esteu tots convidats a gaudir del 36è festival de patinatge de Palafolls! Us hi esperem a tots!!!
 

FESTIVAL DE VALLDEMIA

  • Data: Diumenge 11 de juny a les 18 hores
  • Lloc: Club Esportiu Valldemia-Maristes (Mataró)
  • Entrenador:  Joan Bosch
  • Convocats: Grup “Jeroglífics”

TROFEU DEL MAR

  • Data: Diumenge 18 de juny (tot el dia)
  • Lloc: Malgrat de Mar
  • Entrenadors:  Joan Bosch i Maria Romaguera
  • Convocats:
    • Certificat: Noa Cano
    • Pre Certificat: Yaiza Pozo
    • Iniciació A: Luna Fuentes i Àgueda Samper
    • Iniciació B: Alba Romero
    • Pre Iniciació B: Carla Amorín
    • Iniciació C: Aishaya Escudero, Daniela Giraldo, Erika López, Yanira Fontseca, Ariadna Fontseca, Leyre Seisdedos i Sílvia Montoya
    • Iniciació D: Aina Figueres, Martina Honorato i Queralt Alemany
    • Iniciació E: Axel Martínez, Valeria Rincón i Izan Escribá

TROFEU DE L’AMISTAT

  • Data: 8 i/o 9 de juliol
  • Lloc: Pallejà
  • Entrenadors:  Joan Bosch i/o Maria Romaguera
  • Convocats:
    • Certificat: Noa Cano
    • Iniciació A: Àgueda Samper
    • Iniciació B: Alba Romero
    • Iniciació C: Aishaya Escudero i Leyre Seisdedos
    • Iniciació D: Aina Figueres

FESTIVAL DE PINEDA

  • Data: Dissabte 15 de juliol (tarda/vespre)
  • Lloc: Pineda de Mar
  • Entrenador:  Joan Bosch
  • Convocats: Grups “Mòmies” i “Exploradores”
Advertisements

Trofeu de Fornells

Els dies 27 i 28 de maig vam participar al III Trofeu de Fornells de la Selva amb 11 patinadors/es del nostre club. Tot i la lliscositat de la pista, els nostres representants ho van fer d’allò més bé, aconseguint 2 podis i els següents bons resultats:

  • Mini: Izan Escribá 6è i Axel Martínez 7è
  • Preliminar: Martina Honorato 4a, Queralt Alemany 10a, Sílvia Montoya 12a i Aina Figueres 14a
  • Pre Iniciació B: Carla Amorín 3a
  • Iniciació B: Alba Romero 5a
  • Pre Iniciació A: Luna Fuentes 2a
  • Certificat: Noa Cano 11a
  • Infantil: Andrea Ros 22a

Moltes felicitats a tots i totes pel vostre esforç i les ganes que hi poseu. Seguirem treballant!

3 diplomes més

Aquesta tarda, quatre patinadores del club han anat fins a Parets del Vallès per examinar-se del nivell Iniciació C.

La Yanira Fontseca, l’Ariadna Fontseca i l’Erika López han fet un bons discs i han aprovat, mentre que la Daniela Giraldo ho tornarà a provar més endavant, quan acabi de dominar els traïdors nervis.

Seguim treballant!

4 podis a Tiana

Aquest cap de setmana, hem participat al II Trofeu Vila de Tiana amb 9 patinadores. Els resultats han estat d’allò més satisfactoris, ja que hem aconseguit 4 podis i els següents bons resultats:

  • Certificat: Noa Cano 6a
  • Iniciació A: Yaiza Pozo 1a
  • Iniciació B (Grans): Luna Fuentes 1a
  • Iniciació B (Petits): Águeda Samper 2a
  • Pre Iniciació B: Carla Amorín 7a
  • Iniciació C: Ariadna Fontseca 5a – Yanira Fontseca 7a – Daniela Giraldo 8a
  • Pre Iniciació C: Leyre Seisdedos 2a

Moltes felicitats a totes pels bons resultats i per la bona actitud mostrada a pista, i molts ànims per la Vanessa Martínez que, per culpa d’una lesió, no ha pogut participar.

Seguim endavant!

Andrea Ros s’estrena en competició

Avui, a Malgrat de Mar, ha tingut lloc la Preselecció Infantil que determinava quines patinadores competiran en cada grup en aquesta categoria.

La nostra patinadora Andrea Ros s’ha estrenat en competició, classificant-se per competir en el Campionat de Barcelona del Grup D.

Seguirem treballant!

Calendari Maig 2017

PRESELECCIÓ INFANTIL

  • Data: Dissabte 6 de maig
  • Lloc: Malgrat de Mar
  • Entrenador: Joan Bosch
  • Delegat: Antoni Figueras
  • Convocada: Andrea Ros

 

II TROFEU VILA DE TIANA

  • Data: 6 i 7 de maig
  • Lloc: Tiana
  • Entrenadors: Maria Romaguera i Joan Bosch
  • Convocades:
    • Pre Iniciació C: Leyre Seisdedos
    • Iniciació C: Daniela Giraldo, Ariadna Fontseca i Yanira Fontseca
    • Pre Iniciació B: Carla Amorín
    • Iniciació B: Vanessa Martínez, Luna Fuentes i Àgueda Samper
    • Iniciació A: Yaiza Pozo
    • Certificat: Noa Cano

 

EXÀMEN INICIACIÓ C

  • Data: Dissabte 20 de maig
  • Lloc: A determinar per la Federació
  • Entrenador: Joan Bosch
  • Convocades: Erika López, Daniela Giraldo, Ariadna Fontseca i Yanira Fontseca

 

III TROFEU AE FORNELLS

  • Data: 27 i 28 de maig
  • Lloc: Fornells de la Selva
  • Entrenador: Joan Bosch
  • Convocats:
    • Infantil: Andrea Ros
    • Certificat: Noa Cano
    • Pre Iniciació A: Luna Fuentes
    • Iniciació B: Alba Romero
    • Campionat de Promoció: Carla Amorín
    • Campionat de Preliminar: Queralt Alemany, Aina Figueras, Martina Honorato i Sílvia Montoya
    • Mini: Axel Martínez i Izan Escribá

 

Tenim un mes bastant complert… Som-hi!!!